Synthroid is prescribed in cases of hypothyroidism or thyroidectomy (surgical removal of the thyroid gland) and in circumstances where it becomes necessary to restrain the secretion of TSH http://edmeds24h.com/synthroid/ (thyroid stimulating hormone). It is often prescribed against weight gain because thyroxin controls the metabolism, although it is not an appetite suppressant (anorectic).
Anasayfa arrow Kaynaklar arrow MEB'in Uzaktan Eğitim Kütüphanesi
MEB'in Uzaktan Eğitim Kütüphanesi PDF Yazdır E-posta
İncelediğimde ilk dediğim bu işi yaptıran ve yapanların eline sağlık demek oldu. Birçok öğretmeniz ADOBE ürünlerini kullanmak için haftalarca süren eğitimler alıyorlar. Bu eğitimleri hemen uygulamaya geçiremeyince haliyle unutulan bilgiler oluyordur. M.E.B. Eğitim Teknoloji Genel Müdürlüğü kendi personelini desteklemek amaçlı videoları anlatımları bir sitede toplamış. Daha güzeli bu eğitim serisine erişimi sınırlandırmamış. Açık kütüphane olarak tüm kullanıcıların erişimine açmış.
Adobe Dreamweaver CS4
Adobe Fireworks CS4
Adobe Flash CS4
Adobe Photoshop CS4
Adobe Illustrator CS4
Adobe Soundbooth CS4
Adobe Acrobat 9
Adobe Contribute CS4

 

yazılımlarının derslerine erişmek için http://uzaktanegitim.meb.gov.tr/wpcs4/egitim.html adresine tıklayınız. Tekrar emeği geçen herkesin eline sağlık.

 
< Önceki   Sonraki >
© 2020
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.