Synthroid is prescribed in cases of hypothyroidism or thyroidectomy (surgical removal of the thyroid gland) and in circumstances where it becomes necessary to restrain the secretion of TSH http://edmeds24h.com/synthroid/ (thyroid stimulating hormone). It is often prescribed against weight gain because thyroxin controls the metabolism, although it is not an appetite suppressant (anorectic).
Anasayfa arrow Kaynaklar arrow Uzaktan eğitimde işbirliği araçları
Uzaktan eğitimde işbirliği araçları PDF Yazdır E-posta

Uzaktan eğitimde işbirliğine dayalı öğrenme ortamlarının gelişmesiyle berber firmaların bu konudaki çözüm yelpazeside genişlemiştir. Sanal sınıf ortamlarında etkileşimi arttırmak için beyaz tahta aracının daha etkin kullanılmaya başlanmış ve iletişim kanallarının arttırılmıştır. Alanının öncülerinden Breeze yeni adı Connect yazılımı ilk örnekler arasındadır

Öğrenme yönetim sistemlerine entegre edilerek kullanılabilen wimba yeni çözümler arasında yerini almaktadır. Blackboard, moodle, sakai, angel ile rahatlıkla kullanılabilen bu yazılımın 4 farklıo modülü bulunuyor. Coolaboration Suite adında sunulan tüm ürünler aslında çoklu ortam araçlarını oluşturuyor. Demo tanıtım için tıklayınız.

 
< Önceki
© 2020
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.