Synthroid is prescribed in cases of hypothyroidism or thyroidectomy (surgical removal of the thyroid gland) and in circumstances where it becomes necessary to restrain the secretion of TSH http://edmeds24h.com/synthroid/ (thyroid stimulating hormone). It is often prescribed against weight gain because thyroxin controls the metabolism, although it is not an appetite suppressant (anorectic).
Anasayfa arrow eogrenme.net Hakkında
eogrenme.net Hakkında PDF Yazdır E-posta

Merhaba

Umarım bu site sizin aradığınız bilgiyi bulmanızda size az da olsa yardımcı olabilmiştir. Uzaktan eğitim, bilgisayar destekli eğitim, çevrimiçi öğrenme ve e-öğrenme konularında bilgi paylaşımını amacıyla oluşturduğum bir sitedir. Boş vakitlerimi değerlendirmek için uğraşmaya başladığım sonradan uzaktan eğitimde yapmış olduğum yüksek lisans tezimin bazı bölümlerinide ekleyerek içeriği genişletmeye çalıştım.

eogrenme.net, hızla gelişen eğitim teknolojilerinden sizleri haberdar etmeyi, bu alanda çalışan araştırmacıların çalışmalarını diğer kullanıcılar ile paylaşmalarını amaçlamaktadır. Yaşam boyu öğrenme günümüde hızla yayılmaya başlamıştır. Uzaktan eğitimin bir kolu olan e-öğrenme ortamları hızla gelişmektedir. Bu site e-öğrenme ile yıllardır ilgilenenler ile yeni ilgilenmeye başlayanlar arasında köprü olmayı hedeflemektedir.  Umarım zamanla amacıma ulaşacağım.

Lütfen öneri ve isteklerinizi e-posta ile iletiniz.

Salih GÜMÜŞ
e-Posta:' ); //--> Bu posta adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır "> Bu posta adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır

 
© 2020
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.