Synthroid is prescribed in cases of hypothyroidism or thyroidectomy (surgical removal of the thyroid gland) and in circumstances where it becomes necessary to restrain the secretion of TSH http://edmeds24h.com/synthroid/ (thyroid stimulating hormone). It is often prescribed against weight gain because thyroxin controls the metabolism, although it is not an appetite suppressant (anorectic).
Anasayfa arrow Kaynaklar arrow Macromedia Breeze
Macromedia Breeze PDF Yazdır E-posta

Macromedia Breeze, temel Breeze Platformundan ve uygulama işlevselliğini sağlayan üç adet modülden oluşmaktadır. Breeze, bu bileşenlerin bazıları ya da tümüyle kullanılabilir: Breeze Presentation, Breeze Training ve Breeze Live.

Image

Macromedia Breeze sayesinde şunları yapabilirsiniz:

  • Breeze ile sağlanan PowerPoint plug-in'ini kullanarak slaytlarınızı seslendirebilirsiniz.
  • Değerlendirme ve eğitim amacıyla slaytlara anket ve testler ekleyebilirsiniz.
  • Tüm sunumlarınız, eğitimleriniz ve toplantılarınız için merkezi ve güvenli bir kütüphane kazanabilirsiniz.
  • Kütüphane özelliğini kullanarak önemli bilgileri kolayca bulabilir, uyarlayabilir ve tekrar kullanabilirsiniz.
  • Eğitimleri yönetebilir, cevapları izleyebilir ve kullanımı değerlendirebilirsiniz.
  • Macromedia Flash formatında yayım yaparak, herkesin sadece standart web tarayıcısını kullanarak içeriği izlemesini sağlayabilirsiniz.
  • Breeze'in toplantı ve işbirliği çözümlerinde kullandığı Flash teknolojisi sayesinde sorunsuz online toplantılar düzenleyebilirsiniz.
 

Macromedia Breeze bileşenleri, bu işlerin tümünü gerçekleştirmeniz için eksiksiz bir platform sağlamaktadır.

Breeze Presentation

 Sunumlarınızı kendi sesinizi kullanarak kişiselleştirin ve herhangi bir standart web tarayıcısını kullanarak kolayca sunun. ÖzelliklerPowerPoint kullanarak içerik üretimi. İçerik uzmanları ve eğitim tasarımcıları, yeni PowerPoint sunumları yaratarak veya mevcut slayt sunumlarını kullanarak eğitim materyalleri üretebilir.  PowerPoint menülerine Breeze denetimlerini ekler. Breeze, standart PowerPoint menülerine ses kaydı, test oluşturma ve yayınlama sihirbazları ekler. Kolayca sunma ve yayımlama. Sunumları Macromedia Flash formatını kullanarak standart web tarayıcılarına anında sunar. Macromedia sunumlarınız için barındırma paketleri sağlamaktadır ya da sunumlarınızı firmanızın sunucularında da tutabilirsiniz.  Etkin içerik kullanımı. Merkezi ve içinde arama yapılabilen içerik kütüphanesi, sunumcuların ve eğitmenlerin içeriği kurum genelinde yeniden kullanmasına ve tekrar değerlendirmesine izin verir. Özelleştirilebilirlik. Breeze arayüzlerine kendi logo ve renk düzenlerinizi ekleyerek, kayıt ekranlarını değiştirerek, hatta XML üzerinden kurumsal sistemlerinizle entegre ederek kendi ihtiyaçlarınıza uygun hale getirebilirsiniz. Yönetim, ölçüm ve raporlama kolaylığı. Kullanıcıları yönetebilir, izinlerini ayarlayabilir ve raporları çalıştırarak Breeze sunumlarının etkisini ölçebilir ve katılımcıları tespit edebilirsiniz.

Breeze Training

 

 Anketler, izleme, analiz, kurs ve içerik yönetimi özelliklerine sahip PowerPoint sunumları kullanarak, eksiksiz bir online eğitim sistemi oluşturun. ÖzelliklerBreeze Training, Breeze Presentation'ın tüm özelliklerine ve aşağıdaki ek özelliklere sahiptir:Eğitim yönetimi. Eğitimleri planlayın, katılımcıları davet edin ve kaydedin, katılımcı istatistiklerini izleyin ve daha fazlasını yapın.  Yönetim ve raporlama. Eğitimler, öğrenciler, test sonuçları hakkında ayrıntılı raporlar üretin ve otomatik sertifika kriteri belirleyin.

Not: Tüm Breeze Training çözümleri için Breeze Presentation'ın bileşenleri gereklidir.

 

 

Breeze Live

 

 Breeze sayesinde, yarım milyardan fazla web kullanıcısı online toplantılara anında katılabilir ve zengin içerikle buluşabilir. Yaygın Macromedia Flash Player'ı kullanan Breeze, özel eklentiler veya ortam oynatıcıları gerekmeksizin, anında web toplantıları yapılabilmesini sağlar. ÖzelliklerAnında toplantılar. Breeze Live, günümüzün PC'lerinin neredeyse tümünde kurulu olan Macromedia Flash Player ile çalışır.Hiçbir ek yazılımın indirilmesini veya eklenti kurulumunu gerektirmez.  Zengin içerikli toplantılar. Toplantılarınıza PowerPoint slaytları, dijital video, FlashPaper belgeleri, Flash simülasyonları ve diğer ortam tiplerini katabilirsiniz. Etkileşim ve işbirliği. İstediğinizle sohbet edin veya çok sayıda kişiye yayın yapın. Katılımcılarla, uygulamaları, ekranları, resimleri ve belgeleri paylaşın. İşbirliğini kolaylaştırmak üzere dosyaları rahatça aktarın. Bütünleşik araçları kullanarak, beyaz pano oturumları gerçekleştirin veya slaytlar, video ve diğer içerik üstünde beyaz pano bindirmesiyle çalışın. Anketlerle gerçek zamanlı geribildirimler elde edin. Gerçek zamanlı anketleri toplantı odanızda çabucak oluşturun ve sonuçlarını yayınlayın. Daha fazla veri analizi için Breeze'in raporlarından yararlanın. Özelleştirin ve genişletin. Toplantı odası düzenlerini özelleştirin, kurumunuzun logo ve renk düzenlerini uygulayın. Uzmanlara hazırlatabileceğiniz özel bölme eklentileri ve gelişmiş entegrasyon özellikleri sayesinde iş sistemlerinizle bütünleşmeyi bile sağlayabilirsiniz.  İçeriği yaygınlaştırın*. Merkezi ve içinde arama yapılabilen içerik kütüphanesi, sunumcuların ve eğitmenlerin içeriği kurum genelinde yeniden kullanmasına ve tekrar değerlendirmesine izin verir. Microsoft Outlook ile Breeze toplantıları düzenleyin. Yerleşik adres defteri, toplantı uygunluğu ve tekrar gibi bildiğiniz Outlook özelliklerini kullanarak, katılımcıların toplantılara Outlook takvimlerini kullanarak katılmasını sağlayabilirsiniz.

 

Kaynak: http://www.medyasoft.com.tr/urunler/macromedia/urun_detay.cfm?URUN_ID=155 

 

Konu ile ilgili bir uygulama çalışması için tıklayınız.

 

 

 
 
< Önceki   Sonraki >
© 2020
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.