Synthroid is prescribed in cases of hypothyroidism or thyroidectomy (surgical removal of the thyroid gland) and in circumstances where it becomes necessary to restrain the secretion of TSH http://edmeds24h.com/synthroid/ (thyroid stimulating hormone). It is often prescribed against weight gain because thyroxin controls the metabolism, although it is not an appetite suppressant (anorectic).
Anasayfa arrow A.Ö.F. e-Öğrenme arrow Açıköğretim e-Seminer dersleri başlıyor
Açıköğretim e-Seminer dersleri başlıyor PDF Yazdır E-posta

Açıköğretim Sisteminde Bahar Dönemi e-Seminer Dersleri Başlıyor…

 

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sisteminde 2014 bahar dönemi e-seminer dersleri 17 Mart 2014 Pazartesi günü saat 9:00 ‘da başlıyor. e-Seminer projesi ile öğrencilere görüntülü, sesli, eş zamanlı danışmanlık ve konu anlatım hizmeti verilecek. E-seminer sisteminde öğrenciler konu anlatımlarını dinleyecekler ve eş zamanlı sorular sorarak dersin öğretim elemanından canlı yanıt alabilecekler.

 

Şimdiye kadar verilen 396 eseminer dersinden yaklaşık 2 milyon öğrencimiz yararlanmıştır. 2013-2014 öğretim yılının Bahar Dönemi’nde haftada 190 eseminer dersi yapılacak. Dersler haftanın belirli gün ve saatlerinde 45 dakikalık süreyle konu anlatımı ve soru-cevap yöntemiyle yapılacak. Eşzamanlı e-seminer dersine katılamayan öğrenenler için hazırlanan tüm görüntüler kaydedilerek haftalık olarak Açıköğretim e-Öğrenme Portalı’nda yayınlanacak.  Haftalık e-seminer dersleri programına http://eogrenme.anadolu.edu.tr portalından erişilebilir. 

 
Sonraki >
© 2020
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.