Synthroid is prescribed in cases of hypothyroidism or thyroidectomy (surgical removal of the thyroid gland) and in circumstances where it becomes necessary to restrain the secretion of TSH http://edmeds24h.com/synthroid/ (thyroid stimulating hormone). It is often prescribed against weight gain because thyroxin controls the metabolism, although it is not an appetite suppressant (anorectic).
Anasayfa arrow Kaynaklar arrow UZEM Tanıtımları - Celal Bayar Üniversitesi UZEM
UZEM Tanıtımları - Celal Bayar Üniversitesi UZEM PDF Yazdır E-posta

Uzaktan Eğitim merkezlerimizden gelen duyuruları ve tanıtımları paylaşmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda Celal Bayar Üniversitesi Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi hakında yetkililerden aldığımız bilgileri paylaşacağız. 

 

Üniversitemiz, uzaktan eğitime ilk olarak 2012 – 2013 öğretim yılında Bilgisayar Programcılığı (Önlisans) ve Maliye (Tezsiz Yüksek Lisans) bölümleriyle başlamıştır. 2013 – 2014 öğretim yılında ise bu bölümlere ek olarak Mühendislik Yönetimi (Tezsiz Yüksek Lisans), Sağlık Hizmetlerinde İletişim (Tezsiz Yüksek Lisans), Kamu Yönetimi (Lisans), İş Sağlığı ve Güvenliği (Önlisans), Çocuk Gelişimi (Önlisans) programları uzaktan eğitime dahil olmuş olup toplam 650 öğrencimiz uzaktan eğitim yöntemiyle eğitim görmektedir.   Buna ilave olarak Üniversitemizin çeşitli birimlerinden yaklaşık 7000 öğrenci ortak zorunlu dersleri  (Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi, Türk Dili ve Yabancı Dil) uzaktan eğitim yoluyla eş zamanlı olarak almaktadır. 

İnternet Sitesi: uzem.cbu.edu.tr  Facebook: facebook.com/cbu.uzem Twitter: twitter.com/cbu_uzem E-posta:  Bu posta adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır


CBU-UZEM, bir Müdür ve bir Müdür Yrd. tarafından yönetilmekte olup beş kişilik bir yönetim kuruluna sahiptir. CBU-UZEM, bir yayın komisyonuna sahiptir. Her bir ders Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi’mizce kontrol edilmektedir. Ders koordinasyonu ve denetimi Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından yapılmaktadır. Ayrıca derslerin eş zamanlı anlatımı için profesyonel bir stüdyoya sahiptir ve stüdyomuz aktif olarak çalışmaktadır.


Bunun dışında yine 2013 – 2014 öğretim yılında aktif olarak hizmete soktuğumuz 444 9 228 no’lu Çağrı Destek Hattı ile öğrencilerimize ve uzaktan eğitim hakkında bilgi almak isteyen kişilere 08:00 – 24:00 saatleri arasında online destek hizmeti de sunmaya başlamış bulunmaktayız. Çağrı Destek hizmetimize ek olarak; dönem kayıtlanmaları, sınav tarihleri, ilgili derslerin gün ve saatleri gibi öğrencilerimiz için önemli bilgilendirmeleri de SMS yoluyla gerçekleştirmekteyiz.


Enocta ve Adobe sistemleri ile yürütmekte olduğumuz uzaktan eğitim faaliyetlerimizde, derslerimiz sistem üzerinden canlı olarak yapılmakta olup dileyen öğrencilerimiz istedikleri zaman bu derslerin kayıtlarını asenkron olarak da takip etme imkanına sahiptir.Celal Bayar Üniversitesi Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi

Sistem Destek Hattı: 444 9 228

İnternet Sitesi: uzem.cbu.edu.tr

Facebook: facebook.com/cbu.uzem

Twitter: twitter.com/cbu_uzem

E-posta:  Bu posta adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır

Adres: Şehitler Mah. 700 Sk. 2/4 MANİSA MERKEZ 45040 

 
Sonraki >
© 2020
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.