Synthroid is prescribed in cases of hypothyroidism or thyroidectomy (surgical removal of the thyroid gland) and in circumstances where it becomes necessary to restrain the secretion of TSH http://edmeds24h.com/synthroid/ (thyroid stimulating hormone). It is often prescribed against weight gain because thyroxin controls the metabolism, although it is not an appetite suppressant (anorectic).
Ubuntu ve Özgür Yazılım PDF Yazdır E-posta

  Özgür yazılım, kullandıkça kullananı kullanmaya daha da sevk eden, zamanla müptelası olunabilen ve bulaşıcı bir kavramdır. Özgür işletim sistemlerini kullanmaya başlayınca bunu daha iyi hissedebiliyorsunuz. Öğr. Gör. G. Deniz DİNÇER,  Anadolu Üniversitesi Bilgisayar Kulübü’ne “Özgür Yazılım ve Ubuntu’ya Giriş” başlığı altında eğitimler vermektedir. Bu eğitimlerin sunumları Linux Kullanıcıları Derneği ve Wikipedia gibi kaynaklardan derlenerek hazırlanmıştır. Bilgileri öğrencilere aktarmanın yanı sıra yaşadığım tecrübeleri, deneyimleri ve sorunlarıda sunumlarında paylaşıyor.

Sunumu merak edenler için; Özgür Yazılım ve Ubuntu’ya Giriş ve http://deniz.dincer.gen.tr/ sayfalarında takip edebilirsiniz.

 
< Önceki   Sonraki >
© 2020
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.