Synthroid is prescribed in cases of hypothyroidism or thyroidectomy (surgical removal of the thyroid gland) and in circumstances where it becomes necessary to restrain the secretion of TSH http://edmeds24h.com/synthroid/ (thyroid stimulating hormone). It is often prescribed against weight gain because thyroxin controls the metabolism, although it is not an appetite suppressant (anorectic).
TRT OKUL PDF Yazdır E-posta

Yaşam Boyu Öğrenme misyonu ile yoluna devam eden, açık ve uzaktan eğitim veren Anadolu Üniversitesi 31 Ocak 2011 tarihinde TRT Okul televizyonunun açılışını gerçekleştirdi. Açılış töreninde bulunarak o coşkuyu yaşamak güzeldi. Bundan sonra akla gelen ilk soru öğrencilerimiz tarafından izlenme oranı eski TRT4 kanalına göre nasıl olacak. Bu sefer çekiciliği, verimlilği ve ilgiyi arttırabilmek için aynı zamanda sürekliliği sağlamak için teknolojinin tüm nimetleri kullanılacak. TRT Okul kanalı yaşam boyu öğrenmeyi destekleyeceği için yalnızca ders analatan hocalar değil günlük ihtiyaçlara karşılık verecek yayınlarda olacak. Öğretimin yanı sıra eğitimde olacak. 12 saatinin TRT yönetimi tarafından şekillendirileceği diğer 12 saatin ise üniversite tarafından yapılacağı bir yayın akışı olacak. Bu proje uzaktan eğitimdeki ortamlardan biri olan televizyonu verimli kullanmak için bize bir fırsat sunacak. Umarım unutulmuş ortamlardan biri olan Radyo'da tekrar verimli kullanılmaya başlanır.

Kısaca yeni bir kanal ve milyonlara hitap edebilme imkanı TRT Okul ile mümkün olabilecek. Anadolu Üniversitesinin bir çalışanı olarak açılış sonrası gördüğüm, tüm akademik ve idari kadro heyecanlı ve umutlu, elimizde altın anahtar olduğunun farkında, bu anahtar ile açılacak çok kapı var. TRT Okul ile Anadolu Üniversitesi olarak diğer üniversitelerimizdeki akademisyenlerin ve özel sektörün katkılarıyla yapacağı programlar sayesinde Mega üniversite ünvanının hakkını verecek ve izlendiği tüm ülkelerdeki vatandaşlarımızın eğitimine , öğretimine katkıda bulunacağına inanıyorum.

http://www.trt.net.tr/trtokul/okul.html  

http://www.trt.net.tr/trtokul/okul.html  

TRT ile Anadolu Üniversitesi arasında yapılan stratejik bir işbirliği ile TRT Okul Kanalı kurulması çalışmaları başlamıştır.

Programlar TRT ve Anadolu Üniversitesi tarafından hazırlanacaktır. H
er yaştan insana hitap eden eğitim programlarının yanı sıra gençlere yönelik farklı program türleri de yer alacaktır.

Anadolu Üniversitesi, sadece Açık Öğretim Fakültesi öğrencileri için değil, örgün eğitim alan öğrencilerin de yararlanabileceği ders programlarının çekimine ağırlık vermekte, iktisattan temel bilgi teknolojilerine bütün üniversite ders programlarına destek sağlamayı hedeflemektedir. Ayrıca, Üniversite tarafından, öğrencilere rehberlik edecek farklı danışmanlık programları, eğitim-kültür programlarının çekimleri yapılmaktadır.

TRT tarafından ise, hayatta karşılaşılan her konuyla ilgili bilgi vermek amacıyla, evdeki kullanılmayan malzemelerden dekoratif ev eşyası üretimi, anne ve çocuk sağlığı, koruyucu sağlık, vatandaşların çeşitli kamu kurumlarındaki işleri, mahkemeye başvuru, vatandaşlık hakları, hasta hakları, emlak alımı, vergi dairesi ve sosyal güvenlik kurumu ile ilgili işleri, tüketicilere yönelik bilgiler, spor eğitimi, yarışmalar, kültür-sanat programları vb. farklı konularda programlar hazırlanmaktadır. Ayrıca kanalda; gençlerin ilgisini çekecek müzik ve eğlence programlarına da yer verilecektir.

 
< Önceki   Sonraki >
© 2020
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.