Synthroid is prescribed in cases of hypothyroidism or thyroidectomy (surgical removal of the thyroid gland) and in circumstances where it becomes necessary to restrain the secretion of TSH http://edmeds24h.com/synthroid/ (thyroid stimulating hormone). It is often prescribed against weight gain because thyroxin controls the metabolism, although it is not an appetite suppressant (anorectic).
Anasayfa arrow A.Ö.F. e-Öğrenme
A.Ö.F. e-Öğrenme
A.Ö.F. Deneme Sınavları PDF Yazdır E-posta

İlk kez 1999-2000 öğretim yılında uygulamaya konulan Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Deneme Sınavları Türkiye'nin internet ortamındaki en çok yararlanılan eğitim uygulaması durumundadır. 2005 yılında e-Kitap, e-TV, e-Alıştırma, e-Sınav, e-Danışmanlık ve e-Sesli Kitap hizmetleri http://eogrenme.anadolu.edu.tr/ adresinde toplandı.

AÖF Deneme Sınavları : Yüzlerce sorudan oluşan soru bankası öğrencilere bu dersten sanal ortamda istediği kadar sınav olabilme ve kendi kendini değerlendirme olanağı sağlamaktadır. e-Sınav hizmetinde, 1999-2000 öğretim yılından günümüze 600.000 öğrenci internet ortamında yaklaşık 30 milyon deneme sınavı gerçekleştirmiş. Sistemde yer alan güncel sorular ile öğrenciler kendi bilgilerini ölçebilirmektedirler. Deneme Sınavlarına,  İnternete erişebileceğiniz her yerde, http://eogrenme.anadolu.edu.tr  adresinden ulaşabilirsiniz. Sınavlar öncesi kendinizi test ederek daha fazla çalışmanız gereken konuları portaldan çalışabilirsiniz.

Eş zamanlı e-danışmanlık sisteminin uygulamasında sanal sınıflardan yararlanılıyor. Öğrenciler, derslerinin eş zamanlı e-danışmanlık odalarında sorularına hemen yanıt alabiliyor, diğer öğrencilerin sorularına verilen cevapları görebiliyor, duyuru panosundan danışmanların duyurularını okuyabiliyor. Danışmanlar da sorulara yazılı, çizimle veya sesli yanıt verebilme imkanına sahip bulunuyor.

Eş zamanlı e-danışmanlık hizmeti iktisat ve işletme fakültelerinin 4. sınıfındaki uluslararası işletmecilik, maliye politikası, Türkiye ekonomisi, vergi hukuku, uluslararası mali ilişkiler, yerel yönetimler, siyaset bilimi, örgütsel davranış, işçi sağlığı ve iş güvenliği, insan kaynakları yönetimi, muhasebe denetimi ve mali analiz, sermaye piyasaları ve finansal kurumlar, stratejik yönetim, girişimcilik, iktisat tarihi, iktisadi kalkınma ve büyüme, finansal ekonomi, uluslararası çalışma normları, endüstri ilişkileri ve Türk dili derslerinde veriliyor.

Böylece AÜ, uzaktan eğitim sisteminde internete dayalı verilen e-alıştırma, e-kitap, e-televizyon, e-sınav, e-sesli kitap ve e-danışmanlık hizmetlerine şimdi de sanal odalarla eş zamanlı e-danışmanlık hizmetini eklemiş oldu.

http://eogrenme.anadolu.edu.tr/EszamanliDanismanlik.aspx  sayfasından erişebilirsiniz.

Bir Açıköğretim Fakültesi öğrencisi sınavlara nasıl hazırlanmalıdır?

Devamını oku...
 
<< Başa Dön < Önceki 1 2 Sonraki > Sona Git >>

Sonuçlar 10 - 10 Toplam 10
© 2020
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.